Niğde Drone Çekimi

Niğde Drone Çekimi ekibi olarak Niğde ve Niğde’nin İl merkezi, Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla başta olmak üzere tüm ilçelerinde havadan video ve fotoğraf çekimi ile hizmetinizdeyiz.Sizlerin görüşleri bizler için önemli, dron çekim konusunda kendimizi geliştirmek ve sizlere en güzel drone çekim kalitesini sunabilmek için buradayız.


Günümüzde Helikopter çekimi yaptırmanın maliyeti gerçekten çok yüksek gelişen teknoloji sayesinde İnsansız Hava Araçları, Uçangöz yani Drone’lar sayesinde kolaylıkla yapılabilmekte. Beecopter firması tam da bu konuda size Havadan farklı bir bakış açısı sunmakta.

Inspire 2 Zenmuse X7 cihazımız ile RAW yani CinemaDNG formatlarında kayıtlar alıp Sinema perdesine aktarılabilecek harika görüntüler elde etmenizi sağlıyor. Bunları Çift Operatör yani işinde uzman 2 kişi olarak gerçekleştiriyoruz.

360 sanal tur konusunda size eşsiz bir imkan sunmakta. Elimizdeki cihazlardan Inspire 2 Zenmuse x7 cihazımızın kamerasını değiştirerek alt kısmına 360 video ve fotoğraf çekme özelliği olan Insta 360 One X ve Gopro Fusion tarzı kameraları takarak harika görüntüler kayıt edebiliyoruz.

Dar alanlarda Sinematik görüntüler almamıza imkan sağlayan Mavic 2 Pro ile 10 bit D log görüntüler çekiyoruz.

CinewhoopBumblebee cihazımız ile Aksiyon dolu sahnelerin çekiminde yönetmenlerimize sıradanlaşmışlığın dışına çıkararak akıcı ve farklı bir görüntü elde etmelerini sağlıyoruz. bu konuda da sektörde öncü olmaktan gurur duyan Beecopter ekibi DJI Digital Fpv System ile bu alana yaptığı yatırımlarına devam ediyor. Gopro Hero 8 ve Insta360 One X kamera seçeneklerimiz cinewhoop cihazımızın yanında sizleri beklemekte.

Artık rakiplerinizden 1 adım önde olma zamanı…

Festival ve Organizasyon çekimleri konusunda uzmanlaşmış kadromuz sizlere havadan 4K yada Full HD canlı yayın imkanı sunmakta. İnspire 2 ve Mavic 2 Pro Smart Controller cihazlarımız sayesinde konser alanlarındaki ihtişamı havadan canlı yayın araçlarına aktarmakta.

Kamu Kurum ve Kuruluşları için yaptığımız çalışmalar konusunda bizimle özelden iletişime geçebilirsiniz. 

Time Lapse – Hyper Lapse Bir fabrikanın temelden bitimine kadar çekimini 1 kaç dakika içerisinde sizlere sunmak bizim görevimiz. Sadece sabit açılar değil hyperlapse ile sizlere bulutların dansını izleterek hayatın ve insanların nasıl hızlı akıp gittiğini göstermek istiyoruz.


Niğde’mizin Turistik bölgeleri olan Antik kentler, Roma Havuzu, Köşk Höyük, Tyana Örenyeri, Gümüşler Örenyeri,  Eski Gümüş Manastırı, Porsuk Höyük gibi saymakla bitiremeyeceğimiz güzelliklerin 4K ve 1080p olarak ham görüntülerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Niğde Drone Çekimi

Kategoriler: HAVADAN ÇEKİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir