Konya Drone Çekimi

Konya Drone Çekimi ekibi olarak Konya ve Konya’nın Selçuklu Meram Karatay başta olmak üzere tüm ilçelerinde havadan video ve fotoğraf çekimi ile hizmetinizdeyiz..  Sizlerin görüşleri bizler için önemli dron çekim konusunda kenidimizi geliştimek ve sizlere en güzel drone çekim kalitesini sunabilmek için buradayız.

Konya Drone Çekimi

Türkiye Konya Alaaddin Tepesi Gece Görüntüsü

Günümüzde Helikopter çekimi yaptırmanın maliyeti gerçekten çok yüksek gelişen teknoloji sayesinde İnsansız Hava Araçları yani Uçangöz yani Drone ler sayesinde kolaylıkla yapılabilmekte. Beecopter firması tam da bu konuda size Havadan farklı bir bakış açısı sunmakta.

Inspire 2 Zenmuse X7 cihazımız ile RAW yani CinemaDNG formatlarında kayıtlar alıp Sinema perdesine aktarılabilecek harika görüntüler elde etmenizi sağlıyoruz. Bunları Çift Operatör yani işinde uzman 2 Kişi olarak gerçekleştiriyoruz.

360 sanaltur konusunda size eşsiz bir imkan sunmakta elimizdeki cihazlardan inspire 2 zenmuse x7 cihazımızın kamerasını değiştirerek alt kısmına 360 video ve fotoğraf çekme özelliği olan insta 360 one x ve gopro fusion tarzı kameraları takarak harika görüntüler kayıt edebiliyoruz.

Dar alanlarda Sinematik görüntüler almamıza imkan sağlayan Mavic 2 Pro ile 10 bit görüntüler çekiyoruz.

CinewhoopBumblebee Cihazımız ile Aksiyon dolu sahnelerin çekiminde yönetmenlerimize sıradanlaşmışlığın dışına çıkararak akıcı ve farklı bir görüntü elde etmelerini sağlıyoruz. bu konuda da sektörde öncü olmaktan gurur duyan Beecopter ekibi DJI Digital Fpv System ile bu alana yaptığı yatırımlarına devam ediyor. Gopro Hero 8 ve Insta 360 One X kamera seçeneklerimiz cinewhoop cihazımızın yanında sizleri beklemekte.

Artık rakiplerinizden 1 adım önde olma zamanı…

Festival ve Organizasyon çekimleri konusunda uzmanlaşmış kadromuz sizlere havadan 4K yada Full HD canlı yayın imkanı sunmakta. İnspire 2 ve Mavic 2 Pro Smart Controller cihazlarımız sayesinde konser alanlarındaki ihtişamı havadan canlı yayın araçlarına aktarmakta.

Kamu Kurum ve Kuruluşları için yaptığımız çalışmalar konusunda bizimle özelden iletişime geçebilirsiniz. 

Time Lapse – Hyper Lapse Bir fabrikanın temel den bitişine kadar çekimini 1 kaç dakika içerisinde sizlere sunmak bizim görevimiz. Sadece sabit açılar değil hyperlapse ile sizlere bulutların dansını izleterek hayatın ve insanların nasıl hızlı akıp gittiğini göstermek istiyoruz.

Konya mızın Turistik bölgeleri olan Mevlana, Sille, Kilistra (Gökyurt), Eflatun Pınar ve Meke Gölü gibi saymakla bitiremeyeceğimiz güzelliklerin 4K ve 1080p olarak ham görüntülerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Konya Drone Çekimi

 

Konya Drone Çekimi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir