Hakkımızda

Drone Havadan Çekim , temsil ettiği firmalara havadan ve yerden görüntüleme hizmetleri sunmak için kurulmuştur. Kuruluş yılı 2011'den bugüne dek iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, görüntüleme işinde bir numara olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.


Günümüz teknolojisinin geldiği son noktada, havadaki gözünüz olarak hizmetinizdedir. Havadan görüntüleme hizmetinde en son teknoloji ekipmanları ve araç parkı ile, tüm istek ve taleplerinize karşılık verebilecek donanıma sahip, hızlı, pratik, çözüm odaklı ve hedefe yönelik çözümleriyle yatırımın karşılığını verebilmek ve hizmetlerini mükemmelleştirmek için çalışmakta, iş hayatınıza yeni bir bakış açısı getirmektedir.


Firma tanıtımlarınızdan, etkinliklerinize, üretim aşamalarınızın tedarikçinize aktarılmasında; yerden ve havadan görüntüleme olanaklarıyla farklı bir boyut katarak, yeni bir vizyon ile rakipleriniz arasında farklı konumlandırılmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.